Originálně regionálně

Tvoříte krásné regionální produkty a v okolí o vás není slyšet?

Vaše služby jsou skvělé, ale nikdo o nich neví? Máte strach se veřejně prezentovat, ale zároveň svoji práci toužíte ukázat světu?

Denně vidím kolem sebe srdcaře, kteří by za svoje výrobky dýchali, ale lidé je nemohou najít. Často se mě ptáte, jak to udělat, aby si zákazník našel právě váš produkt. Aby si našel právě vás.

Konečně vím, jak vám pomoci, aby si zákazníci našli právě vaše výrobky, které jsou sice skvělé, ale v okolí se o nich skoro neví.

Moje cesta?

I já jsem si myslela, že není možné být vidět a mít klienty, kteří se ke mně navíc rádi vracejí. Během roku jsem ale poskytla více než 130 Access Bars terapií, moje školní skupina se rozrostla ze 4 na 14 žáků a poskytla jsem stovky doučovacích lekcí. Lidé za mými službami váží hodinové cesty. Ráda vám ukážu, jak na to.

Jak to bylo před rokem?

Před rokem, kdy jsem začínala podnikat, by mě málokdo z vás poznal. Byla jsem tichá, nerozhodná, nejistá začátečnice, která se v podnikání nevyzná a navíc se velmi nerada ukazuje veřejnosti. Přišlo mi to trapné, vychloubavé a po pravdě jsem ani pořádně nevěděla, jak svému okolí sdělit, co nabízím.

Měla jsem strach o svých službách mluvit, neuměla jsem si určit jejich cenu a věčně jsem se obávala reakcí okolí. Pak jsem přišla na to, jak o sobě dát vědět a teď, po roce, s tím ráda pomůžu i vám.

Možná vás často napadají podobné otázky, jako jsou tyto:

Moje podnikatelská dráha sice není dlouhá, ale i v předchozích mnoha letech jsem se jako nepodnikatelka mimo jiné věnovala propagaci naší organizace a psala práci na toto téma. Přestože jsem byla ředitelkou celé organizace, veškeré propagační materiály jsem tvořila sama, a také jsem je sama prezentovala. Tím se naše organizace objevila v regionálním i zahraničním tisku, v regionální televizi a byla hojně sledována na sociálních sítích. Ty jsem také spravovala sama.

 

Po celou dobu svojí práce s lidmi mám oči dokořán otevřené. Jsem velká srdcařka a umím ocenit dobrou práci. Více než rok propaguji na sociálních sítích krásnou práci především žen ze svého okolí (ale nejen žen), sdílím jejich příběhy a ukazuji jejich krásné výrobky a služby.

Denně kolem sebe vidím lidi, kteří dělají titěrnou práci a kteří by si za ni zasloužili medaile. Místo toho ji občas skromně někomu nabídnou přes svoje přátele, a někdy ani to ne. A to je podle mě velká škoda.

Bedlivě je sleduji a vidím, s jakými otázkami a problémy se často potýkají.

Co prezentací na webu Originálně regionálně získáte?

Představte si ten pocit, když svůj výrobek nebudete muset chodit nikam nabízet, ale lidé si o něj řeknou sami.

Představte si, že vám zazvoní telefon a na druhé straně se vás někdo zeptá, zda pro něj můžete vyrobit svůj produkt, protože na vás dostal ta nejhezčí doporučení.

Představte si, jaké to bude, až nebudete stíhat svoje výrobky a produkty prodávat, nebo až si k prodeji budete muset najít pomocníka.

A hlavně si představte, že po vašich výrobcích a službách bude velká poptávka v širokém okolí, aniž byste museli strávit hodiny vašeho drahého času u internetu a sdílením na sociálních sítích.

Ukázat svoje výrobky nebylo nikdy jednodušší!

Už jako malí jsme mohli sledovat různé reklamy. Nejprve v televizi a v novinách, pak v časopisech. S příchodem internetu a sociálních sítí zažívají reklamní a marketingové služby naprostý boom.

To ale nemění nic na tom, že spousta propagačních materiálů a reklam je velmi neosobních, nic neříkajících. Jsou si velmi podobné vzhledově i textově. Barvy neladí s výrobcem ani klientem.

Díky společně vytvořené a propagované stránce na našem webu, s vlastním textem a vlastními autentickými fotografiemi se stanete respektovaným členem komunity regionálních srdcařů.

Ve srovnání s dobou před jedním rokem jsem ušla velký kus cesty. Já, kterou vždycky podnikání lákalo, ale která se ho, bůhví proč, bála. Já, která jsem hledala životní jistoty, ze kterých mi bylo často úzko. Já, která jsem se bála ukázat sebe i svoje služby a výrobky, protože jsem se obávala, co tomu řeknou ostatní. Já, která jsem měla problém nechat si za svoji práci zaplatit.

Život se mi za rok obrátil o 180 stupňů. S podobným procesem ráda pomůžu i vám. Ať už jste začátečník, nebo zkušený matador, řemeslník, který ale na svoji propagaci nemá čas.

Tím, že svoje služby a výrobky pravidelně propaguji, ukazuji, zveřejňuji, tím, že je dělám s velkou láskou, jsem si získala svoje klienty a denně mi přibývá těch, kteří mě nejprve sledují, a pak se odhodlají na mě se svými přáními obrátit.

Svoje nápady, kterých mám plnou hlavu, společně se svým nacítěním se na vás, vložím do vaší osobité, autentické stránky, kterou společně vytvoříme.

Kolik to bude stát?

Stránka, kterou na webu Originálně regionálně vytvořím, bude jenom o vás. Bude vytvořena z vašeho povídání, příběhu o vás, cestě k vašemu snu, k vašim výrobkům. Budou na ní fotografie, které jste sami pořídili a které vypovídají o vaší lásce k tomu, co nabízíte. 

Na stránce nebudou žádné cizí reklamy, ani strohé texty, které vytvoří někdo jiný. Vaše texty můžu gramaticky opravit, pokud si to budete přát. Na vaší stránce budou všechny vaše odkazy a kontakty, které si tam přejete mít, aby vás lidé co nejlépe našli.

Za vytvoření, údržbu, editaci a propagaci utratíte měsíčně méně, než je jeden oběd v restauraci. Cena mojí služby je 127 Kč měsíčně, včetně DPH.

Roční členství vás tedy vyjde na 1 524 Kč.

Cenu jsem vám tedy připravila takovou, aby ji byl každý drobný i začínající podnikatel schopen zaplatit. Zároveň takovou, abyste se nemuseli bát moji službu vyzkoušet. A také takovou, aby pro vás byla motivační.

Možná máte obavy, že zaplatíte za něco, co se vám pak nebude líbit. Myslím tím vzhled stránky.

Toho se nemusíte bát. Nejprve vám připravím návrh stránky včetně fotografií, textů a barevného ladění, poté vám návrh odešlu ke schválení a společně můžeme jednotlivé detaily doladit.

Navíc vám nabízím čtrnáctidenní garanci vrácení peněz pro ty, kteří se svojí stránkou nebudou spokojeni a se kterými nenajdeme společnou cestu, jak jim stránku vyladit.

V tom případě vám peníze vrátím a stránku smažu.

Objednejte si svoje členství TEĎ!

Využijte příležitosti být mezi prvními, kteří se do této regionální komunity zařadí a o kterých se bude mluvit nejdříve.

Využijte toho, že celý projekt je na začátku a chyťte si svoji příležitost!

Klikněte na tlačítko a objednejte si svoje členství HNED!