Originálně regionálně

Magie krásy, Jana Farmačková

Každé ráno se dotýkáš svého odrazu ve zrcadle s jediným cílem – rozjasnit svět svou krásou. Tvá pleť je tvým plátnem, na kterém vyjadřuješ svou přirozenou jedinečnost. Proto je důležité, aby ses o ni pečlivě a s láskou starala.

Péče o pleť nechť je tvým rituálem!

Tvoje pleť je zrcadlem tvého vnitřního zdraví a péče o ni je dar, který jí poskytuješ. Buď sebejistá a pečuj o ni s láskou a úctou. Tvoje úžasná pleť si to zaslouží a bude ti za to děkovat krásou, zářící kolem sebe.

Kromě Vaší krásy se věnuji projektu

Násob příjem, násob svobodu

Zkoušela jsem dříve podnikat ke své stávající podnikatelské činnosti i v oblasti MLM, chtěla jsem mít záložní příjem. Takovou práci a příjem navíc, kterou mohu dělat případně i z postele, kdyby se cokoliv stalo. Mít prostě záložní plán a více svobody pro cestování a zážitky s rodinou. Bohužel však moje představa, přesvědčení a názor, jak tohle podnikání dělat, se neshodoval s ostatními v tomto podnikatelském týmu. Chtěla jsem to dělat jinak.

Časem jsem se cítila frustrovaně a nepochopeně. Tlačená někam, kde jsem se necítila dobře. A tak jsem se rozhodla z tohoto projektu odejít a shodou „náhod“ (nevěřím na náhody), přesně v ten čas, koncem roku 2022 jsem objevila díky jedné úžasné ženě, kterou jsem sledovala na instagramu, tento projekt zvaný SOCIAL RETAIL.

Chcete o něm vědět víc?

Chcete se se mnou spojit?