Originálně regionálně

Milá drobná podnikatelko z našeho regionu, milý podnikateli, milí zruční podnikavci a srdcaři,

už vám někdo řekl, že děláte nádhernou práci, ale lidé v okolí o ní neví? Řekli vám, že přesně vás hledali, ale nemohli vás najít? Víte, že vaše výrobky lidé chtějí, ale velmi těžko je v našem regionu dohledávají? Přitom jsou naše regionální produkty a služby TAK SKVĚLÉ!

Já sama velmi ráda podporuji a propaguji lidi, kteří dělají krásnou práci a dělají ji srdcem. Srdce mi plesá, když mi moji známí z jiných regionů vypráví, jak srdečné lidi, skvělé dobroty a poctivé výrobky v našem kraji máme a jak rádi se sem vracejí.

Ráda si kupuji regionální produkty a velmi často hledám, kde by to či ono mohli vyrábět. Existují sociální sítě, to je pravda. Na sociálních sítích už více než rok prezentuji krásnou práci žen i mužů ze svého okolí. Před více než rokem jsem totiž zjistila, že mám kolem sebe lidi, kteří buď ve svém volném čase, nebo i jako hlavní činnost tvoří přesně takové produkty, co každého chytnou za srdce.

Když jsem například viděla, jak titěrnou práci dělá moje kamarádka, která vyšívá kroje, hlava mi nebrala, proč se o ní neví v širším okolí. Jiná moje kamarádka je drátenička, další dělá kouzelné šperky, přátelé dělají lahodná vína, mošty, sýry a další a další výrobky.

Na druhé straně jsou lidé, kteří tyto výrobky chtějí. Chtějí třeba kozí sýr, protože běžný nemohou jíst, chtějí dárky pro svoje přátele, chtějí na návštěvu přivézt láhev vína a něco krásného z Moravy. Pátrají, hledají, ale často nenacházejí. Nenacházejí vás!

Nabídl vám už někdy někdo, že vás bude propagovat? Nabídli vám prezentyci vašich krásných výrobků a služeb? Nabídli vám stát se členy takové komunity, která bude vidět a slyšet?

To jsem pro vás připravila já!

Nemáte čas tvořit si další webovou stránku, když už ty svoje máte vytvořené? Nevíte, jak na tvorbu stránky, pokud ji ještě nemáte? Nechcete se tím zabývat, protože máte svojí práce dost?

Od toho jsem tu já!

Vím jistě, že svoji práci prezentujete a sdílíte, ale tady bude sdílena několikanásobně.

Platíte si drahé reklamy? Tady je to za hubičku. Cílem je totiž zviditelnit celou komunitu lidí z našeho kraje, postupně pak i z krajů ostatních. Vytvořit souhrn produktů a služeb, které u nás najdeme. Vytvořit přehled podnikavých lidí nejen pro nás samotné, ale také pro turisty a návštěvy odjinud.

Jak to tedy probíhá, když to necháte na mě?

Velmi jednoduše. Vy mě kontaktujete a sdělíte mi, jakou službu a jaké produkty nabízíte. Pošlete mi ideálně šest fotografií a jednu širokou (počet si ale můžete stanovit sami) a pošlete mi text, kterým sebe a svoje produkty představíte.

Také mi předáte kontakty, které si na stránce přejete mít.

Pak necháte pracovat mě.

Já stránku vytvořím, pošlu vám ji k náhledu, poté ji můžeme ještě upravit a máme téměř hotovo. Pak už ji jen zařadíme do správné sekce a můžeme propagovat.

Kromě jiného budu pravidelně každého z vás představovat a odkazovat na vás na sociálních sítích vytvořených pro tento web.

Nenašli jste sekci, do které bych vás měla přidat? Napište mi a já sekci ráda přidám.

A kolik vás to bude stát? Věřte mi, že měsíčně méně, než zaplatíte za jeden oběd v restauraci. Cena je 127 Kč měsíčně, včetně DPH.

Co za tuto cenu získáte?

  • hezkou, přitažlivou webovou stránku na míru
  • sdílení s ostatními z regionální komunity
  • propagaci vašich produktů na sociálních sítích
  • doporučování vašich produktů v okolí

Jak probíhá platba? Vystavujeme faktury?

Ano, samozřejmě. Platba proběhne převodem po vašem odsouhlasení vytvořené stránky. Po připsání částky na účet bude vaše stránka zveřejněna. Platba je buď půlroční nebo roční, můžete si vybrat.

A co pak?

Pak už mě necháte pracovat. Po uplynutí vašeho členství se vás zeptám, chcete-li pokračovat i v dalším období. O všem si rozhodnete sami. Žádné automatické prodlužování nebo něco podobného se konat nebude, nemusíte se bát.

Tak co, jdete do toho? Svoji objednávku si se mnou vyřiďte ZDE:

Mgr. Andrea Chludilová
tel.: 730 823 944
e-mail: dipot.edu@gmail.com